Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fıkralar...->

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Fıkralar...-> Empty
MesajKonu: Fıkralar...->   Fıkralar...-> Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 5:57 pm

Fıkraları Burada Paylaşalım ben Başlıyorum

neden yerine oturmus......
Tarih dersinde öğretmen sözlüye kaldırdığı öğrenciye son bir şans tanımak için:
- Amerika`yı kim keşfetti? diye sordu.
Çocuk soruyu cevaplayamadı.
Sabri taşan öğretmen, hiddetle bağırdı:
- Kristof Kolomb!
Çocuk, bunun üzerine yerine oturdu. Öğretmen bu hakarete de kızdı:
- Ne o? Sana yerine oturmanı kim söyledi?
Öğrencinin cevabı şaşırtıcıydı:
- Afedersiniz öğretmenim. Ben de başkasını çağırdığınızı sanmıştım!!...

Koca Bir Yalan..........
Dilbilgisi dersinde bayan öğretmen zamanları anlatıyordu ve örneklerde açıklamasını sürdürdü.
- Eğer "Ben güzeldm" dersem, bu geçen zamandır.
- Eğer "Ben güzelim dersem, bu ne olur çocuklar?
Alper arkadan bağırdı:
- Koca bir yalan!...

Öğretmen Uyuyakalınca......Öğretmen sınıfta uyuyakalmıştı. Uyanınca hatasını örtbas etmek için, rüyalar ülkesinin kralıyla randevum vardı, dedi. Ertesi gün uyuyakalan bir öğrenciyi sopayla uyandırıp:
- Sınıfata nasıl uyursun, diye bağırdı.
Öğrenci de kendini savundu:
- Benim de rüyalar ülkesi kralıyla randevum vardı.
Öğretmen, kralın ne dediğini sordu.
Öğrenci cevapladı:
- Kral, ben sizin öğretmeninizi dün hiç görmedim, dedi

teneffüs......

Küçük Temel bahçede çılgınlar gibi oradan oraya koşmaktadır. Arkadaşı yanına yaklaşıp sorar:
- Ne oldu sana? Arı sokmuş gibi dolaşıyorsun?
- Bir şey yok, tuvaletim geldi, der Küçük Temel.
- Tuvalete gitsene o zaman!
Küçük Temel,
- Ne kafasizsun! Teneffüste tuvalete mi gidilir? Derse girince izin isteyip gideceğum, der.

Yarı Manyak....
Ögretmen derste çocuklara dönerek sorar:
- Söyleyin bakayım, kuzeyimizde karadeniz, güneyimizde akdeniz,batımızda ege
denizi varsa BEN KAÇ YAŞIMDA OLURUM?..
Arka sıralardan bir parmak kalkar:
- Kırkdört ögretmenim...
Gerçekten de o yaşta olan öğretmen şaşırır :
- Dogru... Ama nasıl bildin?..
- Gayet kolay ögretmenim... Benim yarı manyak bir ağabeyim var; tam yirmiiki
yaşında...Onun yaşını iki ile çarpınca sizin yaşınız çıkıyor...

Pazarlık...
Küçük Kayseriliye hocası sormuş :
- Altı kere altı?
- Otuz dokuz.
- Otur, sıfır.
Arkadaşı sorar :
- Bildiğin halde neden otuz dokuz dedin?
- Pazarlık edecektim, anlamadı...
lol! lol!
alien_angel
Admin
alien_angel

Fıkralar...-> Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralar...->   Fıkralar...-> Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 6:56 pm

XD XD saol adMine
http://gruphepshe.forummum.com
MUCİZE
Admin
MUCİZE

Fıkralar...-> Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralar...->   Fıkralar...-> Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 8:17 pm

ayy kopuşş XD saol aşqoo
alien_angel
Admin
alien_angel

Fıkralar...-> Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralar...->   Fıkralar...-> Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 8:19 pm

Karadut'un Hikayesi
Bir zamanlar birbirlerine aşık iki genç vardı. Kızın adı Tispe ,delikanlının ki ise Piremus idi. Bunlar yanyana evlerde otururlardı. Birlikte büyüdüler ve çocukluklarından beri birbirlerine karşı ask beslerlerdi. Fakat aileleri görüşmelerini istemezler, birbirlerine uygun olmadıklarını düşünürlerdi. Oysa onlar birbirlerini ölesiye seviyorlardı. İki evin arasında gizli bir çatlak vardı aileleri bunu bilmezler onlarda geceleri burda bulusur o aradan birbirlerine seslerini duyurur aşklarını dile getirirlerdi. Bir gece ormandaki ağacın altında buluşmaya karar verdiler. Tispe ağaca Piremus dan önce varmıştı. Gittiğinde avını yeni yemiş ağzından kanlar akan kocaman bir aslanla karşı karşıya geldi. Korkarak bi mağaraya doğru koşmaya başladı. Farkında olmadan yolda boynundaki eşarbını düşürmüştü. O sırada Piremus geldi gördükleri karşısında donup kalmıştı. Kocaman aslan ağzında kanlarla birlikte biricik sevgilisi Tispe nin esarpını parçalıyordu. O an aklına gelen ilk ve tek şey aslanın Tispe yi öldürerek yediğiydi. Tispe siz yaşayamazdı. Aklından geçen sadece aşkı uğruna canına kıymaktı. Belinden hançerini çıkardı ve göğsüne sapladı. Kanlar içinde cansız bedeni yere düştü. Tispe ise korkusunu bir kenara atıp bir an önce aşkını görmek için mağaradan çıkmaya karar vermişti. Ağacın altına geldiğinde o korkunç sahneyle yüzleşti. Piremus un cansız vucudu yerdeydi ve elinde Tispe nin düsürdüğü eşarpını tutuyordu. İlk önce genç kız olanlar karşısında ağlamaktan hiçbir şeyi anlayamamıştı. Ama esarpı ve uzaklaşan aslanı görünce anladı. Bir an ve mağarada düşündüğü o korkunç şey başına gelmisti. Ve onun öldüğünü düşünen Piremus askı uğruna canına kıymıştı. Tispe bir an bile düşünnmeden hançeri aldı ve göğsüne götürdü. Onların aşkı ölesiye bir aşktı ölüm bile onları ayıramazdı. Eğer Piremus aşkı uğruna ölümü göze aldıysa o da hiç çekinmeden canına kıyabilirdi ve hançeri sapladı. Birden vücudu Piremusun bendeninin üstüne yığıldı. O anda tanrılar bu yüce aşkı ölümsüzlestirmek istediler ve bu ciftin üstünde duran agacı bunların askına adadılar. Piremusun kanını bu ağacın meyvelerine, Tispenin gözyaslarını ise ağacın yapraklarına verdiler. O günden beri kara dut ağacının meyvesinin çıkmayan lekesini, (Piremusun kan lekesini), dut ağacının yaprakları, (Tispenin gözyasları) temizler.. Bilirmisiniz dut agacının meyvesinin lekesi çıkmaz ama elinize ağacın yaprağını alır ovuşturursanız lekenin gittiğini görecek
Misafir
Misafir
Anonymous

Fıkralar...-> Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralar...->   Fıkralar...-> Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:58 pm

ya süperr de bana admine deyin yaa küscem amaa egesum ya nolrrr
alien_angel
Admin
alien_angel

Fıkralar...-> Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralar...->   Fıkralar...-> Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 2:37 pm

öff tmm ne gzl isim ama istremiosn tmm Suspect öd

Fıkralar...->
1 sayfadaki 1 sayfası